Tel. 74 8 31 35 46
E-mail: sp9_dzierzoniow@wp.pl
Adres: 58-200 Dzierżoniów, ul. Kopernika 7

Akcja ,,Dzieci – Dzieciom. Pomoc dla Ukrainy” została zakończona. Z dumą możemy poinformować, że udało nam się przygotować 105 pięknych paczek, w których znalazły się listy napisane przez naszych uczniów, maskotki, zabawki, zestawy do malowania, pisania, książeczki, słodycze i wiele innych rzeczy. Paczki zostały już dostarczone do Lwowa, gdzie na stadionie, tymczasowym miejscu pobytu rodzin, zostały przekazane dzieciakom. Z relacji wiemy, że ich radość była ogromna i dzięki naszemu wsparciu mogli chociaż na chwilę oderwać myśli od codziennych problemów.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w pomoc – JESTEŚCIE WIELCY, a Wasze serca jeszcze większe!!! Po raz kolejny społeczność naszej szkoły udowodniła, że można na nią liczyć i wspólnie zdziałamy wiele.

 Kolaż dwóch zdjęć, na których widać dzieci pakujące paczki w ramach prowadzonej akcji. Wszyscy chętnie pomagają i angażują się w zadanie. Na zdjęciu widać napis ,,Akcja Dzieci - dzieciom. Pomoc dla Ukrainy"Kolaż siedmiu zdjęć, na którym przedstawione są rzeczy, które będą pakowane do paczek dla dzieci z Ukrainy. Zdjęcia pokazują, jak powstawały prezenty. Na zdjęciu widać napis ,,Tak powstawały paczki"Kolaż dwóch zdjęć. Na pierwszym pokazane są gotowe paczki, a na drugim kartki napisane przez uczniów, nie widać napisów. Widnieje również napis mówiący o tym, że 105 paczek jest gotowych do wysłania.Kolaż dwóch zdjęć - na obu uczniowie klasy trzeciej stoją przy przygotowanych paczkach, niektórzy trzymają napisy, serce, paczki. Dzieci są uśmiechnięte i dumne z tego, że mogły pomóc. Na środku jest napis ,,Uczniowie SP9 w Dzierżoniowie pomagają"Kolaż trzech zdjęć ukazujących, jak paczki były pakowane do busa. Na jednym zdjęciu dzieci stoją przy aucie, dwa pozostałe prezentują podarunki, jakie będą przesyłane do dzieci. Na środku jest napis ,,Transport z paczkami do Lwowa gotowy. Dziękujemy!" Kolaż sześciu zdjęć pokazujących, jak paczki zostają odbierane przez dzieci na stadionie we Lwowie. Małe dzieci wybierają paczki i zanoszą je do swoich miejsc pobytu.

 

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.