Tel. 74 8 31 35 46
E-mail: sp9_dzierzoniow@wp.pl
Adres: 58-200 Dzierżoniów, ul. Kopernika 7

Dnia 29.11.2022 klasy pierwsze wspólnie świętowały Andrzejki. W ramach integracji zespołów klasowych odbyła się dyskoteka, podczas której uczniowie mogli lepiej się poznać, razem pobawić, spędzić wspólnie czas. Oprócz zabaw taneczno - ruchowych były również wróżby andrzejkowe. Dzieciaki poznały swój przyszły zawód, imię swojego partnera, dowiedziały się, co je czeka w przyszłości. Był też słodki poczęstunek przygotowany przez naszych niezawodnych rodziców. Zabawa okazałą się bardzo udana i mamy nadzieję, że współpraca między klasami będzie w przyszłości również owocna.

kolaż trzech zdjęć na którym widać, jak uczniowie wszystkich klas tańczą naśladując ruchy prowadzącej zabawę nauczycielki.kolaż pięciu zdjęć. Na dwóch widać, jak uczniowie uczestniczą w poczęstunku, na jednym dzieci stoją w kółku i czekają na zabawy oraz dwa zdjęcia przedstawiające uczniów podczas zabawy.kolaż czterech zdjęć na których widać uczestników zabawy podczas wróżb andrzejkowych - uczniowie przebijają serca z imionami, losują fanty, które mówią o ich przyszłym zawodzie.

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.