Tel. 74 8 31 35 46
E-mail: sp9_dzierzoniow@wp.pl
Adres: 58-200 Dzierżoniów, ul. Kopernika 7

W dniach 20 i 21 października 2022 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wykładzie i warsztatach przeprowadzonych w ramach XXV Dolnośląskiego Festiwalu Nauki. Wysłuchali pouczającego wykładu „Życie ze smakiem, czyli co tak naprawdę jemy” oraz brali udział w ciekawych warsztatach „Ciasteczkowa kopalnia”.

Przy pięciu stołach siedzi jedenaścioro dzieci. Na środku stołu stoi pani geolog – prowadząca zajęcia i pokazuje uczniom dwa eksponaty minerałów. Dzieci są zwrócone w stronę prowadzącej.

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.