Tel. 74 8 31 35 46
E-mail: sp9_dzierzoniow@wp.pl
Adres: 58-200 Dzierżoniów, ul. Kopernika 7

Miło mi poinformować, że reprezentacja naszej szkoły zajęła dwa pierwsze miejsca w Drużynowych Zawodach Pływackich, które odbyły się dniu 9.02.2023 w Żarowie i awansowała do Finału Wojewódzkiego we Wrocławiu. Reprezentacje dziewcząt i chłopców rywalizowały w wyścigach sztafetowych 6 x25m stylem dowolnym oraz w wyścigach indywidualnych na dystansach: 25m stylem motylkowym, 50m stylem grzbietowym, 50m stylem klasycznym, 50 m stylem dowolnym

Dyplom szkoła podstawowa nr 9 w Dzierżoniowie, za zajęcie pierwszego miejsca w finale strefy wałbrzyskiej igrzysk dzieci, pływanie drużynowe chłopców. Żarów 09.02.2023Dyplom szkoła podstawowa nr 9 w Dzierżoniowie, za zajęcie pierwszego miejsca w finale strefy wałbrzyskiej igrzysk dzieci, pływanie drużynowe dziewcząt. Żarów 09.02.2023na stole dwa dyplomy za zajęcie pierwszego miejsca i dwa puchary

1. Szel Zuzanna 50 DOW 1 miejsce

2. Gendziel Gabriela 50 GRZB 1 miejsce

3. Kwiatkowska Maria

4. Paraciej Natasza 50 KLAS 1 miejsce

5. Paraciej Lila

6. Pocztarek Natasza 25 MOT 3 miejsce

 

1. Głąba Miłosz 25 MOT 1 miejsce

2. Cybart Jan 50 KLAS 1 miejsce

3. Wróbel Filip 25 MOT 2 miejsce

4. Pisarski Kornel 50 GRZB 1 miejsce

5. Opaliński Dawid 50 DOW 1 miejsce

6. Goryl Dawid 50 GRZB 1 miejsce

 

Dwa pierwsze miejsca w wyścigach sztafetowych (dziewczęta i chłopcy)

Tylko gratulować !!!

Opiekun Jacek Pisarski

uczniowie z nauczycielem na tle budynku basenutroje chłopców z medalamitroje chłopców z medalami

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.