Tel. 74 8 31 35 46
E-mail: sp9_dzierzoniow@wp.pl
Adres: 58-200 Dzierżoniów, ul. Kopernika 7

Z okazji święta Waszego, wszystkiego najlepszego.
Niech każdy dzień dostarcza Wam radości
i uśmiech zawsze Wam w sercach gości.
Niechaj problemy Was omijają,
A wszyscy bardzo Was kochają.
Bo jak nikt inny na świecie,
Wy na to zasługujecie!!!!

Dnia 30 września obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Chłopaka. Każda okazja do sprawiania sobie wzajemnej przyjemności jest dobra, dlatego w każdej klasie dziewczęta przygotowały z pomocą Klasowej Rady Rodziców drobne upominki dla chłopców. Wszystkim z okazji ich święta dziewczęta złożyły najserdeczniejsze życzenia, zaśpiewały „Sto lat”. Jedni brali udział w wyborach Mistera, inni- Super Chłopaka, jeszcze inni walczyli o miano „najsympatyczniejszego”. Ale wiemy na pewno, że wszyscy w tym dniu świetnie się bawiliśmy. Jak co roku krawaty lub muszki były nieodzownym atrybutem każdego ucznia. Teraz z niecierpliwością Dziewczynki czekają na swój dzień- 8 marca niebawem!

Dzieci aktywnie spędzają Dzień Chłopca. Biegają po boisku i grają w piłkę.Trzech chłopców z zasłoniętymi oczami rysuje na tablicy. Wykonują zadanie.Chłopiec z zasłoniętymi oczami rysuje na tablicy. Wykonuje zadania.Chłopiec z zasłoniętymi oczami rysuje na tablicy. Wykonuje zadania.Każdy chłopiec zdobył tytuł Super Chłopaka. Chłopcy trzymają dyplomy.Jedno z zadań- rozpoznaj markę samochodu. Karteczki z markami samochodów.Upominki dla chłopców. Znaczek supermena  i napis super chłopak.Chłopiec siedzi w ławce, na stoliku leży dyplom i opakowanie z prezentem.Chłopiec siedzi w ławce, na stoliku leży dyplom i opakowanie z prezentem.

 

Dzieci z klasy 1c stoją na schodach i prezentują kolorowe krawaty zrobione przez siebie. Zdjęcie zrobione z okazji Dnia Chłopaka i krawataCała klasa 1c ustawiona jest pod ścianą i pozuje do zdjęcia grupowego, które robione było z okazji Dnia ChłopakaChłopcy z klasy 1c stoją razem i prezentują upominki, które dostali od koleżanek z okazji Dnia Chłopaka. Chłopcy są uśmiechnięci i zadowoleni z upominkówKlasa 1c na placu zabaw przed linami do wspinaczki. Tak świętują wspólnie z chłopcami ich dzień. Wszyscy są radośni i uśmiechnięci

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.