Tel. 74 8 31 35 46
E-mail: sp9_dzierzoniow@wp.pl
Adres: 58-200 Dzierżoniów, ul. Kopernika 7

Dzień Chłopca w klasach I-III

Dnia 30 września chłopcy obchodzili swoje święto. W tym dniu dziewczynki oprócz tradycyjnych życzeń i odśpiewania sto lat, wręczyły kolegom drobne upominki. Chłopcy z klasy 1a, aby otrzymać tytuł super chłopaka musieli wykonać kilka niełatwych zadań: wykonać rysunek z zawiązanymi oczami, rozpoznać marki samochodów czy zjeść paluszka bez pomocy rąk. To tylko niektóre z tych zadań.  Po wykonaniu wszystkich wyzwań dziewczynki złożyły chłopcom życzenia i rozdały upominki. Ten dzień miał smak kolorowej galaretki i słodkich babeczek przygotowanych przez rodziców. Klasa 1 c uczestniczyła z tej okazji w kolorowych zajęciach bibliotecznych, w których nie zabrakło ciekawych pokazów i eksperymentów, a klasa 2a, 2b i 2c spędziły ten dzień na sportowo, bawiąc się i rywalizując przy muzyce na boisku szkolnym. W pozostałych klasach 1b, 3a, 3b również wszyscy chłopcy wypadli znakomicie. Próby, którym zostali poddani zakończyły się pomyślnie. Dziewczynki wraz z wychowawczyniami odśpiewały w klasach "Sto lat" na cześć kolegów . Chłopcy wręczyli koleżankom lizaki pokazując tym samym, że są także super! 

Wspólna zabawa wszystkim dzieciom dała dużo radości i sprawiła, że to był naprawdę wspaniały dzień.

Kolaż zdjęć. Dzieci z klasy 1c bawią się na zajęciach w miejskiej biblioteceChłopcy z klasy 2a Świętują Dzień chłopcaKolaż zdjęć. Chłopcy wykonują zadania by zdobyć tytuł Super chłopaka.Chłopcy z klasy 1b pozują do zdjęcia z upominkamiKolaż zdjęć chłopców z klasy 2c pozujących z upominkamiDzieci z klas pierwszych wykonują zadania, składają sobie życzeniaKlasy drugie bawią się na sportowo na boisku szkolnym.

 

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.