Tel. 74 8 31 35 46
E-mail: sp9_dzierzoniow@wp.pl
Adres: 58-200 Dzierżoniów, ul. Kopernika 7

OBCHODY DNIA DZIECKA w młodszej grupie wiekowej

Piękna pogoda oraz uśmiech towarzyszyły dzieciom w dniu ich święta-1- go czerwca. Młodsi uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w tym dniu w atrakcjach i wesołej zabawie przygotowanych wspólnie z oddziałowymi Radami Rodziców. Niektóre klasy bawiły się na placach zabaw, inne uczestniczyły w projekcji filmu w kinie Zyszek, jeszcze inne fikały koziołki w Parku Trampolin. Całość dopełniły słodkie, owocowe poczęstunki, lody, pizza. W świetnych humorach wszyscy wrócilismy nastepnego dnia do szkolnych ław :)

Jedenaścioro dzieci siedzi przy stoliku, wszyscy jedzą pizzę z pudełka.Dwie dziewczynki siedzą w symulatorze lotu, białym samolocie, jedna stoi i wygląda przez okno.Dziewczynka skacze na trampolinie w parku trampolin.Cztery dziewczynki siedzą na trampolinie trzymając w ręce szarfę, jedna dziewczynka stoi.Animator przebrany w klauna i dwóch chłopców bija się na żarty gąbkowymi makaronami.Dziewczynka kuca w gąbkowych kostkach.Dziewczynka w różowej koszulce podskakuje na trampolinie.Jedna dziewczynka w parku trampolin wisi na linie, druga ją trzyma, w tle stoi trzecia dziewczynka.Dziewczynka ubrana na czarno podskakuje na trampolinie robiąc szpagat. W tle wiele dzieci skacze na innych trampolinach.

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.