Tel. 74 8 31 35 46
E-mail: sp9_dzierzoniow@wp.pl
Adres: 58-200 Dzierżoniów, ul. Kopernika 7

W minoną środę dzieci z klasy 2a przygotowały występ dla swoich rodziców. Mama i Tata to najwazniejsze osoby w życiu dziecka, dlatego uczniowie uczcili ich święto wierszami, piosenkami, iscenizacją i tańcami. Każdy uczeń zaprezentował się przed sympatyczną publicznością, wygłosił swoją rolę, zaśpiewał oraz zatańczył. Na koniec niektóre dziewczynki przygotowały solowe lub grupowe popisy taneczne wg własnych choreografii. Po występach rodzice wysłuchali opowiadań jakie napisały dzieci na ich temat. Zadaniem dorosłych było odgadnięcie o kim mowa? Dzieci zwróciły szczególną uwagę na wygląd i upodobania swoich rodziców, docenili sportowy tryb życia większości Tatusiów oraz kunszt kulinarny swoich Mam. Nie zabrakło również pięknych laurek, uścisków i życzeń składanych w objęciach szczęśliwych i dumnych Rodziców. Wszystkie Mamy zostały obdarowane bukietami kwiatków łąkowych. We wspaniałych nastrojach, wszyscy wrócili do domu, ale szacunek i miłość wyrażona przy okazji tego spotkania zbuduje zapewne jeszcze mocniejsze więzi w każdej Rodzinie i zostanie we wspomnieniach na długo.

Mama z synem. Oboje uśmiechają sięDuża grupa dzieci w eleganckich strojach stoi. Za nimi na ścianie wisi napis "dzień rodziny"Duża grupa dzieci w eleganckich strojach stoi. Za nimi na ścianie wisi napis "dzień rodziny". Jedna dziewczynka ma mikrofon.Pięć dziewczynek tańczy. Z tyłu stoi duża grupa dzieci. Za nimi na ścianie wisi napis "dzień rodziny".Jedna dziewczynka z przodu mówi do mikrofonu, za nią dwa rzędy dzieci. Za nimi na ścianie wisi napis "dzień rodziny".Laurka dla mamy. Kwiaty w wazonie zrobione z wycinanek.Laurka dla taty. Młotek i klucz narysowane na koszuli. Napis "kocham cię tatusiu"Pięć dziewczynek tańczy, za nią dwa rzędy dzieci. Za nimi na ścianie wisi napis "dzień rodziny".Dzieci stoją w dwóch rzędach.Troje dzieci stoi z przodu, jedna dziewczynka trzyma mikrofon. Za nimi dzieci ustawione w dwóch rzędach.Dzieci ustawione w dwóch rzędach.Jedna dziewczynka trzyma mikrofon, stoi z przodu. Za nią dzieci ustawione w dwóch rzędach.

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.