Tel. 74 8 31 35 46
E-mail: sp9_dzierzoniow@wp.pl
Adres: 58-200 Dzierżoniów, ul. Kopernika 7

Dzień Rodzica w klasie 6a - 15.06.2022. Pogoda dopisała. Wszyscy świetnie się bawili.

Skoki w workach. Rodzic ma nogi w worku i skacze w nim.Rodzice wraz z dziećmi stoją w dwóch rzędach na boisku asfaltowym, czekają na jakąś konkurencję.Rodzice wraz z dziećmi stoją w dwóch rzędach na boisku asfaltowym, czekają na jakąś konkurencję.Rodzice wraz z dziećmi stoją w dwóch rzędach na boisku asfaltowym, czekają na jakąś konkurencję.Dwóch chłopców stoi koło płotu. Jeden ma opuszczoną głowę.Papierowa tarcza przyczepiona do drewnianego podkładu, wisi na płocie.Wyścigi w taczkach. W dwóch rzędach rodzice wiozą w taczkach dziecko. Za nimi w rzędach stoją kolejne osoby szykujące się do konkurencji.

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.