Tel. 74 8 31 35 46
E-mail: sp9_dzierzoniow@wp.pl
Adres: 58-200 Dzierżoniów, ul. Kopernika 7

Uczniowie klas 1-3 aktywnie uczestniczyli w Europejskim Dniu Sportu Szkolnego, w którym brała udział nasza szkoła. Wydarzenie to miało na celu celebrację i promocję aktywności fizycznej wśród uczniów. Pokazaliśmy, że aktywność fizyczna jest fajna i jednoczy całą społeczność szkolną.  Zajęcia prowadzone były w klasach, gdzie wykonaliśmy rożne zadania ruchowe, a także na boisku szkolnym, na którym rozgrywały się zawody sportowe między klasami oraz prowadzone były różne gry i zabawy sportowe. Dołączyliśmy również do uczniów starszych klas i na jednej z przerw wzięliśmy udział w gimnastyce na świeżym powietrzu. To był bardzo intensywny dzień, który dał nam dużo energii i satysfakcji. W przyszłym roku również podejmiemy to wyzwanie.
(zdjęcia otwierają się w nowej zakładce)
kolaż zdjęć przedstawiający zawody sportowe klas - przeciąganie liny drużyny chłopców i dziewcząt, tory przeszkód oraz zdjęcia grupowe, w tym jedno z dyplomami za uczestnictwo w zawodach sportowychkolaż zdjęć z Dnia sportu, na którym widać uczniów podczas zabaw ruchowych na świeżym powietrzu - zabawy z chustą, zabawy w klasie, aerobik na boisku szkolnymKolaż zdjęć z zabaw w klasie - tańczące dzieci wykonują zadania ruchowe przy tablicy multimedialnej oraz dwa zdjęcia przedstawiające udział uczniów w gimnastyce na świeżym powietrzu
certyfikat dla Szkoły Podstawowej numer 9 w Dzierżoniowie za aktywny udział w Europejskim Dniu Sportu Szkolnego, 29.09.2023
We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.