Tel. 74 8 31 35 46
E-mail: sp9_dzierzoniow@wp.pl
Adres: 58-200 Dzierżoniów, ul. Kopernika 7

Klasa 4a realizuje swój pierwszy projekt eTwinning z uczniami ze szkoły z Lanskroun z Republiki Czeskiej. Uczniowie napisali już pierwsze listy i mieli okazję poznać się podczas swojego pierwszego wideo spotkania w czwartek 16 grudnia. Uczniowie przedstawili się w języku angielskim i złożyli życzenia bożonarodzeniowe i noworoczne. Spotkanie wywołało dużo pozytywnych emocji u uczestników.

Projekt "Funny Books" ma na celu zachęcenie uczniów do czytania książek, również po angielsku. Mamy nadzieję na owocną współpracę. Pierwszą książką do przeczytania w języku angielskim jest uproszczona wersja powieści Juliusza Werna " W 80 dni dookoła świata". Uczniowie wspólnie również napiszą książeczkę o tradycjach świątecznych w Polsce i w Republice Czeskiej.
DSC 4269DSC 4272DSC 4277DSC 4280DSC 4288

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.