Tel. 74 8 31 35 46
E-mail: sp9_dzierzoniow@wp.pl
Adres: 58-200 Dzierżoniów, ul. Kopernika 7

 "Niebo dziś pełna gwiazd i znowu blisko ten świąteczny czas, Kolejny rok płynie życzeń moc niech cicha noc otuli nas... Wyciszy lęk, osuszy łzy, roziskrzy myśli, uspokoi sny." Na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia życzymy, aby przyniosły one jak najwięcej pokoi pogody ducha, dużo niegasnącej nadziei wiele dobrych myśli. By Nowy Rok wkroczył w nasze życie spokojnie, bez bagażu kłopotów i życiowych zawirowań. A dni wypełnił uśmiechem radością i wspaniałymi niespodziankami z małymi dreszczykiem zaskoczenia nieoczywistości. Dyrekcja Wioletta Uchman-Chrząszcz i Iwona Dzwolak

22 grudnia w czwartek po raz ostatni w tym roku idziemy do szkoły. 

Od 23 grudnia do 1 stycznia 2023 trwa przerwa świąteczna.

Po przerwie 2 stycznia 2023 r. poniedziałek widzimy się znowu w szkole.

Z informacji od Wychowawców wynika, że żadne dziecko nie zostało zgłoszone do opieki świetlicowej podczas przerwy świątecznej, dlatego Szkoła nie organizuje zajęć opiekuńczych na świetlicy.

W piątek 23 grudnia 2022 r. i we wtorek 27 grudnia 2022 r. szkoła będzie zamknięta.

W dniach od 28.12 do 31.12. sekretariat pracuje w godzinach od 7.00 do 15.00

 

 

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.