Tel. 74 8 31 35 46
E-mail: sp9_dzierzoniow@wp.pl
Adres: 58-200 Dzierżoniów, ul. Kopernika 7

Nasze pierwszaki już miesiąc są członkami społeczności Szkoły Podstawowej Nr 9 w Dzierżoniowie. Do tej pory sporo się działo - było wiele okazji do bliższego poznania siebie, było dużo zabawy, a każdy dzień przynosił nam nowe doświadczenia i uczył nowych rzeczy. Mieliśmy okazję nauczyć się pracy w zespołach, stworzyliśmy zgrane grupy, każdy odnalazł swojego przyjaciela. Wspólnie świętowaliśmy Dzień Chłopaka, braliśmy udział w Dniu Kropki i Międzynarodowym Dniu Sportu, uczestniczyliśmy w poranku muzycznym. Większość już teraz potwierdza, że szkoła jest dużo fajniejsza niż przedszkole i nie możemy doczekać się nowych wyzwań - a wiemy, że wiele przed nami.

 

kolaż zdjęć klasy 1a na którym widać jak klasa uczestniczy w zajęciach sportowych, świętuje dzień chłopaka, wspólnie bawi się w klasie oraz na poranku muzycznymkolaż zdjęć klasy 1b na których dzieci spędzają czas na dworze, wspólnie w klasie, pokazują swoje dyplomy, pracują na lekcji a także świętują dzień chłopaka przy stole pełnym przekąsekkolaż zdjęć klasy 1c na którym są pokazane dzieci pracujące w grupach, dzieci siedzące na ławce w pierwszym dniu szkoły, , biorące udział w zajęciach sportowych i muzycznych, pokazujące swoje certyfikaty, świętujące razem dzień chłopaka oraz bawiące się na placu zabaw

 
We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.