Tel. 74 8 31 35 46
E-mail: sp9_dzierzoniow@wp.pl
Adres: 58-200 Dzierżoniów, ul. Kopernika 7

W dniach 31.01-1.02 w salce „za rzeczką” odbył się bal karnawałowy dla uczniów klas I-III naszej szkoły. Dzieci przygotowały piękne stroje dopełnione makijażami oraz niebanalnymi fryzurami. Wszyscy tańczyli w rytmie ulubionych piosenek i najnowszych hitów. Było bardzo wesoło, a uśmiech nie znikał z twarzy uczestników. Emocji dostarczyły również konkursy, które były miłym przyrywnikiem i chwilą odpoczynku dla wszystkich. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości i dostarczyła wielu wrażeń, ale była również wspaniałą okazją do integracji międzyklasowej młodszych uczniów naszej szkoły:))) 

Uczniowie tańczą przy ulubionych piosenkachUczniowie z klas trzecich w czasie radosnej zabawy.Klasa pozuje do zdjęcia w karnawałowych przebraniach.Dzieci tworzą pociąg.Klasa pozuje do zdjęcia w karnawałowych przebraniach.Klasa  pozuje do zdjęcia w karnawałowych przebraniach.Dzieci rywalizują w konkursie ustawiania studni z plastikowych rur.Klasa 3a pozuje do zdjęcia w karnawałowych przebraniach.Klasa pozuje do zdjęcia w karnawałowych przebraniach.Uczniowie ustawiają węże z plastikowych rur- kto dłuższy.Prezentacja strojów przez uczniów.

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.