Tel. 74 8 31 35 46
E-mail: sp9_dzierzoniow@wp.pl
Adres: 58-200 Dzierżoniów, ul. Kopernika 7

15 listopada odbył się szkolny konkurs "Tworzymy zdrową szkołę", w ramach działań "Promocji zdrowia". Celem konkursu jest edukacja w zakresie kształtowania nawyków prozdrowotnych wśród młodzieży, poprzez promocję zdrowego stylu życia. Zadaniem uczniów było rozwiązanie testu, którego pytania dotyczyły działań w ramach profilaktyki zdrowia.

Wyniki konkursu:

I miejsce Małgorzata Gruna klasa 8a, Alicja Winiarska klasa 8b

II miejsce Hanna Najdek klasa 8a

III miejsce Krzysztof Koślakowicz klasa 8b

Gratulujemy!!!

Promując zdrowy tryb życia uczennice klasy 8b wykonały gazetkę tematyczną "Zdrowa szkoła", na której przedstawiono zasady zdrowego odżywiania. Musimy zawsze pamiętać, że w zdrowym ciele zdrowy duch a nasz szkoła o to dba!!!

Marta Sawic

przedstawienie szkolnej gazetki promującej zdrowe zasady odżywiania się min. piramidę odżywiania, zasady dbania o zdrowie.

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.