Tel. 74 8 31 35 46
E-mail: sp9_dzierzoniow@wp.pl
Adres: 58-200 Dzierżoniów, ul. Kopernika 7

2 czerwca 2022 r. w Szkole Podstawowej  nr 5 odbył się IV Powiatowy Konkurs Czytelniczo-Filmowy "Książki na ekrany”. Uczennica z naszej szkoły Emilia Palska-Basta z kl. 7c zajęła III miejsce.

Pięć uczennic stoi z dyplomami obok stołu, na stole stoją statuetki. Z tyłu tablica, na niej przyczepiony rysunek kamery.Emilia Palsa-Basta uczennica szkoły podstawowej numer 9 stoi z dyplomem i statuetką, obok niej stoi stół, za nią jest tablica z rysunkiem kamery i napisem "IV powiatowy konkurs czytelniczo - filmowy, książki na ekrany"Cztery uczennice stoją trzymając statuetki. Za nimi jest tablica z napisem "IV powiatowy konkurs czytelniczo - filmowy, książki na ekrany"

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.