Tel. 74 8 31 35 46
E-mail: sp9_dzierzoniow@wp.pl
Adres: 58-200 Dzierżoniów, ul. Kopernika 7

Aleję Bajkowych Gwiazd wypełnią 3 września atrakcje przygotowane z myślą o wszystkich pokoleniach dzierżoniowian. Szczególnie zachęcamy do wystartowania w potyczkach rodzinnych. W programie również odsłonięcie kolejnych bajkowych gwiazd. Harry Potter i Sponge Bob – to dwie bajkowe gwiazdy, które zwyciężyły w tegorocznym plebiscycie przeprowadzanym w dzierżoniowskich przedszkolach i placówkach senioralnych. Animowani bohaterowie znajdą swoje symboliczne miejsce na Alei Bajkowych Gwiazd, a odsłonięcie pamiątkowych tablic nastąpi podczas festynu 3 września. Doskonałą, wielopokoleniową zabawę rozpoczniemy od parady bajkowych postaci – do Elsy z Krainy Lodu, Misia Uszatka, Minionków, Reksia, Mai, Vaiany i Smerfetki, Kopciuszka, czy Psiego Patrolu dołączą Harry Potter i Sponge Bob. Ich pamiątkowe tablice–gwiazdy zostaną odsłonięte na starcie imprezy. Nie zabraknie też licznych atrakcji przygotowanych z myślą o wszystkich pokoleniach dzierżoniowian, ale w szczególności dla najmłodszych. Będą dmuchane zamki, animacje, malowanie twarzy, balonowe zoo, gry i potyczki rodzinne oraz występ magika. Zateż koncerty finalistów dzierżoniowskiego Mam Talent – Oli Brzuszkiewicz, Oliwii Walickiej oraz Mateusza Subocza, a także pokazy tańca grupy Paradox, czyli Gabrysi Pszkit, Julii Skalec, Leny Orzechowskiej, Gabrysi Ewiak i Kuby Stawskiego.

3 września 2022 festyn rodzinny - łączymy pokolenia, aleja bajkowych gwiazd Dzierżoniów, program: parada bajkowych postaci i odsłonięcie nowych gwiazd, godzina 15:00; koncert Oli Brzuszkiewicz, Oliwii Walickiej, Mateusza Subocza, godzina 15:30; pokaz Solistów z Grupy Tanecznej Paradox, godzina 16:15, konkurencje sportowo-rekreacyjne godzina 16:30 - 17:45; losowanie nagród głównych w konkurencjach rodzinnych około 18:00; ponadto dmuchańce, animacje, balonowe zoo, malowanie twarzy, lody, występ Magika i inne, Zapraszamy

tekst z plakatu:3 września 2022 festyn rodzinny - łączymy pokolenia, Aleja Bajkowych Gwiazd Dzierżoniów;

program: parada bajkowych postaci i odsłonięcie nowych gwiazd, godzina 15:00; koncert Oli Brzuszkiewicz, Oliwii Walickiej, Mateusza Subocza, godzina 15:30; pokaz Solistów z Grupy Tanecznej Paradox, godzina 16:15, konkurencje sportowo-rekreacyjne godzina 16:30 - 17:45; losowanie nagród głównych w konkurencjach rodzinnych około 18:00;

ponadto dmuchańce, animacje, balonowe zoo, malowanie twarzy, lody, występ Magika i inne

Zapraszamy

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.