Tel. 74 8 31 35 46
E-mail: sp9_dzierzoniow@wp.pl
Adres: 58-200 Dzierżoniów, ul. Kopernika 7

Jak nie marnować jedzenia?
Który deser jest zdrowy?
Jak się zdrowo odżywiać?
Po co nam witaminy?
To tylko kilka pytań, na które dzieci z klas I-III szukały odpowiedzi na lekcjach promujących zdrowe odżywianie w październiku i listopadzie. W ramach programów prozdrowotnych, realizowanych w naszej szkole, uczniowie przygotowywali na warsztatach kulinarnych kolorowe kanapki na drugie śniadanie oraz rysowali plakaty z propozycjami zdrowych posiłków pełnych witamin. Klasy pierwsze szczególnie uwrażliwiono na problem marnowania jedzenia przez dzieci. Oczywiście najsmaczniejszą częścią lekcji była degustacja przygotowanych smakołyków!

klasa 2c prezentuje swoje zdrowe przekąski, kolorowe kanapki zrobione w szkole na warsztatach kulinarnychPięcioro uczniów prezentuje swoje zdrowe przekąski.Troje uczniów z klasy 1b przygotowuje swoje ulubione zdrowe śniadanieklasa 3c stoi koło stołu i prezentuje swoje zdrowe śniadanie prace wykonane na zajęciach o zdrowym odżywianiu

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.