Tel. 74 8 31 35 46
E-mail: sp9_dzierzoniow@wp.pl
Adres: 58-200 Dzierżoniów, ul. Kopernika 7

"Literacka podróż do czasów Liryka z Czarnolasu"

Dnia 21 października 2021 roku w Szkole Podstawowej nr 9 im. Mikołaja Kopernika odbył się Szkolny Konkurs Wiedzy o Janie Kochanowskim , jego epoce , życiu i twórczości "Literacka podróż do czasów Liryka z Czarnolasu”. Wzięli w nim udział uczniowie z klas: 7a, 7b,7c,7e. Uczestnicy mieli do rozwiązania różnorodne zadania, za które mogli uzyskać 44 punkty. Na wykonanie mieli 45 minut. Na prawidłowym przebiegiem czuwała Pani Alina Gołdon – Waszkiewicz.
Po sprawdzeniu wszystkich prac przyznano :
I miejsce – Małgorzacie Grunie z kl.7a
II miejsce – Amelii Jaszeckiej z kl.7e
III miejsce – Hannie Najdek z kl.7a
wyróżnienie – Joannie Gutkowskiej z kl.7a
Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!!!

Uczennica ubrana na galowo trzyma kartkę i czyta z niej. W tle przy stoliku siedzi uczeń.Uczniowie siedzą przy stolikach i piszą konkurs o Janie Kochanowskim.Uczniowie siedzą przy stolikach i piszą konkurs o Janie Kochanowskim.

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.