Tel. 74 8 31 35 46
E-mail: sp9_dzierzoniow@wp.pl
Adres: 58-200 Dzierżoniów, ul. Kopernika 7

24 października 2022 roku odbył się Szkolny Konkurs Wiedzy o Janie Kochanowskim, jego epoce, życiu i twórczości "Literacka podróż do czasów Liryka z Czarnolasu" dla uczniów klas siódmych . Uczniowie pracowali z arkuszem zawierającym różnorodne zadania.

Pięcioro uczniów pracuje nad zadaniami konkursowymi. siedzą przy stolikach i rozwiązują zadania.Nauczycielka trzyma kopertę z zadaniami. Uczennica otwiera tą kopertę, a czworo uczniów patrzy siedząc przy stolikach.

Nagrodzeni to:

I miejsce - Natasza Pocztarek kl.7a

II miejsce - Mateusz Grzesiuk z kl.7a

III miejsce - Jan Cybart kl.7a

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.