Tel. 74 8 31 35 46
E-mail: sp9_dzierzoniow@wp.pl
Adres: 58-200 Dzierżoniów, ul. Kopernika 7

26 października 2022 roku uczniowie klasy 6a wzięli udział w spotkaniu "Magia Gór Sowich", które odbyło się w Bibliotece Pedagogicznej w Dzierżoniowie. Pan Miłosz Wrzesiński, lokalny poeta i miłośnik gór opowiadał legendy związane z Dolnym Ślaskiem i przedstawiał literaturę twórców, którzy opisują w swoich książkach Góry Sowie.

grupa uczniów siedzi na krzesełkach, część z nich patrzy w aparatMężczyzna stoi koło tablicy i mówi, uczniowie patrzą na niego. W tle na tablicy napis "Góry Sowie"..

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.