Tel. 74 8 31 35 46
E-mail: sp9_dzierzoniow@wp.pl
Adres: 58-200 Dzierżoniów, ul. Kopernika 7

Instytut Książki w ramach kampanii „Mała książka – wielki człowiek” przekazał do szkoły bezpłatne pakiety zawierające Wyprawki Czytelnicze dla uczniów klas pierwszych. W skład każdej wyprawki wchodzi książka autorstwa znanej i niezwykle cenionej pisarki Justyny Bednarek, z mistrzowskimi ilustracjami Emilii Dziubak „Wnuczka Antykwariusza” oraz poradnik dla rodziców i opiekunów, mówiący o korzyściach wynikających ze wspólnego rodzinnego czytania „Kochasz? Czytaj razem z dzieckiem!”. Wyprawki zostały przekazane wszystkim uczniom klas pierwszych podczas uroczystości „Pasowania Pierwszoklasistów”, dnia 14 listopada 2023r.

 

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.