Tel. 74 8 31 35 46
E-mail: sp9_dzierzoniow@wp.pl
Adres: 58-200 Dzierżoniów, ul. Kopernika 7

Z ogromną przyjemnością i dumą informujemy całą społecznośś szkolną i nie tylko, że uczennica klasy 8b Wiktoria Kubiak zdobyła trzecie miejsce podczas tegorocznej gali talentów organizowanej przez młodzieżową SFERĘ. Podczas gali wystąpiło 12 młodych artystów z powiatu dzierżoniowskiego w różnym wieku prezentujących różne talenty. Konkurencja była ogromna, tym większą duma napawa fakt, iż "nasza" Wiki została doceniona.

Gratulacje!

Dziewiątka górą!!!

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.