Tel. 74 8 31 35 46
E-mail: sp9_dzierzoniow@wp.pl
Adres: 58-200 Dzierżoniów, ul. Kopernika 7

31 maja 2022 r. w Szkole Podstawowej nr 5 w Dzierżoniowie odbył się Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Dzierżoniowie. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z kl. 6a: Natasza Pocztarek , Mateusz Grzesiuk. Drużynowo uczniowie zajęli III miejsce. Natasza Pocztarek indywidualnie zdobyła również III miejsce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

ośmioro uczniów stoi z dyplomami, obok stoją dwie nauczycielkiDwoje uczniów stoi z dyplomami. z tyłu jest tablica z napisem:  Międzyszkolny konkurs wiedzy o Dzierżoniowie.

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.