Tel. 74 8 31 35 46
E-mail: sp9_dzierzoniow@wp.pl
Adres: 58-200 Dzierżoniów, ul. Kopernika 7

Nasza uczennica Julia Galej z klasy 2a zdobyła pierwsze miejsce w kategorii klas drugich w „Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Dzierżoniowie klas II i III”. Konkurs został zorganizowany w dniu 29 maja 2023 r. w Szkole Podstawowej nr 5 w Dzierżoniowie.

Uczennica trzyma dyplom i książkę w jednej ręce, a w drugiej puchar. Za dziewczynką widoczna jest rozkładana tablica, na której widnieje napis - Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Dzierżoniowie oraz herb Dzierżoniowa i zabytki.

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.