Tel. 74 8 31 35 46
E-mail: sp9_dzierzoniow@wp.pl
Adres: 58-200 Dzierżoniów, ul. Kopernika 7

13 kwietnia 2021 roku uczniowie klas 4b, 4c i 5a uczestniczyli w video spotkaniu ze swoimi projektowymi kolegami i koleżankami z Hiszpanii, Grecji i Włoch, z którymi realizują projekt Erasmus+ "Young Scientists Discover the World". Podczas spotkania każda szkoła przedstawiła swoja miejscowość z okolicą, gdzie już wrótce mamy zamiar wybrać się na mobilności projektowe.

Uczniowie zaprezentowali samodzielnie wykonane prezentacje w języku angielskim i w ten sposób poznali miejscowości: Torremolinos (Hiszpania, Lakkoma (Grecja), Neapol (Włochy) i Dzierżoniów (Polska).

Kolejne spotkanie online już wkrótce a spotkania w naszych miastach w przyszłym roku szkolnym.

 DzierżoniówKahootLakkoma GreeceMApaNapoliSpainTorremolinos Spain

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.