Tel. 74 8 31 35 46
E-mail: sp9_dzierzoniow@wp.pl
Adres: 58-200 Dzierżoniów, ul. Kopernika 7

W dniach 14.10-21.10 siedmioro uczniów z naszej szkoły wraz z dwoma opiekunami udało się na mobilność do Hiszpanii, gdzie gospodarzem była szkoła CEIP Atenea w Torremolinos. Uczniowie spotkali się z partnerami projektu z Hiszpanii, Włoch i Grecji. Wspólnie uczestniczyli w różnego rodzaju zajęciach i warsztatach naukowych, mieli okazję zwiedzić przepiękne miejsca jak np. ,,The Battery Park", Pałac-Fortecę Alcazaba, Ogród Botaniczny Molino de Inca, port i przepiękną promenadę w Torremolinos oraz cudowne uliczki Malagi. Niezwykłą atrakcją była wędrówka Drogą Króla-Caminito del Rey. Uczniowie i nauczyciele mieli okazję do wspólnych zabaw, rozmów w języku angielskim, nawiązania nowych znajomości i dzielenia się doświadczeniami. Był to dla wszystkich niezapomniany czas, a chwile tam spędzone pozostaną w naszej pamięci na zawsze.
Serdecznie zapraszamy na zapoznanie się z krótkimi relacjami z mobilności na stronie projektu naszej szkoły na Facebooku.

https://www.facebook.com/sp9ddz?refid=46&tsid=0.7764829010110724&source=result

 Uczniowie uczestniczący w mobilności stoją na skałach przy promenadzie w Torremolinos. Z tyłu rozciąga się piękny widok wody.Siedmioro uczniów wraz z dwoma opiekunkami siedzą przy wejściu do parku ,,The Battery Park". Napis na klombie przedstawia nazwę miejsca.Wszyscy uczestnicy mobilności pozują do wspólnego zdjęcia. Część osób stoi na scenie, niektórzy ustawieni są pod sceną.Zdjęcie grupy polskich i włoskich uczestników mobilności w Urzędzie Miasta w Torremolinos. Obecny jest na nim również dyrektor Wydziału Edukacji oraz dyrektor szkoły CEIP Atenea.Siedmioro polskich uczniów prezentuje certyfikaty, które otrzymali za udział w projekcie. Dzieci stoją przy jednym z wejść na plaży w Carihueli - dzielnicy Torremolinos.Zdjęcie grupowe uczestników mobilności, na którym uczniowie i nauczyciele z Polski, Włoch i Grecji zwiedzają uliczki i ważne miejsca w Maladze. Zdjęcie zrobione przed Torrijos Monument.Zdjęcie polskich uczniów wraz z dwoma opiekunkami z Polski i nauczycielką z Hiszpanii zrobione w pięknej altanie w Ogrodzie Botanicznym Molino de Inca. Z tyłu piękne zielone palmy i roślinność parku.Polscy uczestnicy mobilności pozują do zdjęcia w porcie Torremolinos, Za nimi małe statki i woda. Wszyscy są w dobrych humorach i uśmiechają się.Zdjęcie zrobione przy wejściu na jedną z plaż w dzielnicy Carihuelli. Uczniowie są rozbawieni, pokazują śmieszne miny.Zdjęcie zrobione podczas spaceru uliczkami Malagi. Polscy uczniowie i ich nauczycielki stoją przed Kościołem ,,Naszej Pani Wcielenia".Zdjęcie ukazuje grupę uczniów, którzy idą między skałami uczestnicząc w wędrówce Drogą Króla-Caminito del Rey. Dzieci ubrane są w kaski, schodzą po wyznaczonej trasie.Uczniowie stoją na plaży w piękny słoneczny dzień. Na zdjęciu widać kawałek promenady, miejsca z parasolami i leżakami, roślinne dekoracje, a także morze.Zdjęcie grupowe wszystkich uczestników projektu zrobione podczas zabaw integracyjnych na plaży niedaleko szkoły naszych gospodarzy. Wszyscy uczestnicy są uśmiechnięci.Zdjęcie grupy z Polski, Włoch i Grecji oraz ich Hiszpańskiej przewodniczki przed wejściem na trasę ścieżki Cominito Del Rey. Uczniowie gotowi do wyprawy, mają założone kaski.Uczniowie z Polski i Włoch z wizytą w Urzędzie Miasta. Po oficjalnym spotkaniu zwiedzają budynek, na zdjęciu pozują siedząc na schodach.

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.