Tel. 74 8 31 35 46
E-mail: sp9_dzierzoniow@wp.pl
Adres: 58-200 Dzierżoniów, ul. Kopernika 7

W dniach 11-16 lipca 2022 roku trójka nauczycielek z SP9 Dzierżoniów uczestniczyła w kursie metodycznym w Barcelonie “We are all Special: Inclusion and Support to Special Needs Students in and out of the Classroom", podczas którego poznały metody pracy z uczniami ze specjalnymi potrzebami. Kurs to okazja do poznania metod pracy w edukacji włączającej oraz do dyskusji z nauczycielami z różnych szkół i krajów. Kurs był współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach realizowanego przez SP9 Dzierżoniów projektu krótkoterminowego KA122 S-CH, mobilność kadry edukacji szkolnej "Do Europy po inspiracje i motywacje". W ramach kursu odbyły się również zajęcia mające na celu poznanie kultury odwiedzanego kraju i miasta. W Barcelonie nie brakuje miejsc do zwiedzania!
Zapraszamy do blogu projektu Do Europy po inspiracje i motywacje

 

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.