Tel. 74 8 31 35 46
E-mail: sp9_dzierzoniow@wp.pl
Adres: 58-200 Dzierżoniów, ul. Kopernika 7

"Nie rzucim ziemi, skąd nasz ród..."Dzień 11 listopada był wyjątkowy. W klasach I-III zapanował prawdziwie patriotyczny nastrój. Z okazji Narodowego Święta Niepodległości uczniowie w klasach młodszych wykonały piękne narodowe kokardy, jak również zaśpiewali wiele patriotycznych pieśni. O godzinie 11.11 na korytarzu szkoły młodzi Polacy z wielkim zaangażowaniem odśpiewali cztery zwrotki Hymnu Państwowego.

Osiemnaścioro dzieci stoi w strojach galowych, wszyscy maja przypięte kotyliony. Napis "11 listopada święto Niepodległości"Dwadzieścioro czworo dzieci stoi w strojach galowych, większość z nich ma kotylion. Nad nimi napis "11 listopada"Jedenaścioro dzieci siedzi na ławce, za nimi stoi jeszcze trzynaścioro uczniów. Za nimi dekoracja flaga biało-czerwone i białe gołębie. Uczniowie są w strojach galowych, maja przypięte kotyliony w kształcie serca.Grupa uczniów stoi w strojach galowych z przypiętymi kotylionami. W tle okno.Dwanaścioro dzieci siedzi na ławce, za nimi stoi jeszcze jedenaścioro  uczniów. Za nimi dekoracja flaga biało-czerwone i białe gołębie. Uczniowie są w strojach galowych, maja przypięte kotyliony.Duża grupa uczniów stoi po dwóch stronach korytarza. Wspólnie śpiewają Hymn Polski.Uczniowie stoją w strojach galowych. Za nimi dekoracja flaga biało-czerwone i białe gołębie oraz napis 11 listopada.

 
We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.