Tel. 74 8 31 35 46
E-mail: sp9_dzierzoniow@wp.pl
Adres: 58-200 Dzierżoniów, ul. Kopernika 7

Śięto naszych ukochanych Babć i Dziadków jest niejednokrotnie powodem spotkań w rodzinnym gronie. Może ono stać się również dobrą okazją do uwrażliwienia Seniorów na problemy oszustw dokonywanych na nich. Wobec powyższego udostępnieniamy materiały profilaktyczne w celu przekazania ich osobom starszym. 

Seniorze nie daj się nabrać na wnuczka czy na policjanta. Dzwoń pod numer 112Pamiętaj! Policja nigdy nie prosi o przekazanie pieniędzy, policja nigdy nie informuje telefonicznie o prowadzonych działaniach. Nigdy nie dzwoń na numery podane przez rozmówcę. O każdej próbie wyłudzenia poinformuj policję. Nigdy nie wręczaj pieniędzy o sobie obcej i nie podpisuj żadnych dokumentów

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.