Tel. 74 8 31 35 46
E-mail: sp9_dzierzoniow@wp.pl
Adres: 58-200 Dzierżoniów, ul. Kopernika 7

18.11.2021 odbył się etap szkolny konkursu recytatorskiego ,,Polska to brzmi dumnie", w którym brali udział uczniowie klas I-III. Każda klasa w pierwszym etapie wybrała swojego przedstawiciela, który dumnie ją reprezentował w etapie szkolnym. Uczestnicy konkursu byli pięknie przygotowani i zaprezentowali bardzo wysoki poziom. Jury miało trudne zadanie. A w jury oprócz kadry z naszej szkoły znalazł się także gość specjalny - Pani Agnieszka Piróg, pracownica Miejskiej Biblioteki Publicznej w Dzierżoniowie, której serdecznie dziękujemy za przyjęcie zaproszenia.
 
Wyniki konkursu wyglądają następująco:
W kategorii klas I:
1 miejsce - Wojciech Góreczki klasa 1a
2 miejsce - Blanca Myślikowska - klasa 1b
3 miejsce - Nela Zatorska - klasa 1c
 
W kategorii klas II:
1 miejsce - Wojciech Jankowski - klasa 2b
2 miejsce - Apolonia Florczak - klasa 2a
3 miejsce - Mateusz Szustka - klasa 2c
 
W kategorii klas III:
1 miejsce - Antoni Puszka - klasa 3c
2 miejsce - Liliana Zygadło - klasa 3a
3 miejsce - Emilia Bomba - klasa 3b
 
Wszystkim uczestnikom konkursu (zarówno etapu klasowego, jak i szkolnego) serdecznie dziękujemy za udział i piękną postawę patriotyczną.
 
zdjęcie dzieci recytujących wierszkolaż zdjęć, dzieci stoją z dyplomami za recytacjękolaż zdjęć; dzieci, które brały udział w konkursie, nauczyciele - jury
 
 
 
 
We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.