Tel. 74 8 31 35 46
E-mail: sp9_dzierzoniow@wp.pl
Adres: 58-200 Dzierżoniów, ul. Kopernika 7

Za nami ferie zimowe. Grupa dzieci z naszej szkoły uczestniczyła w tym czasie w wycieczkowym półzimowisku. Codzienne wyjazdy sprawiły, iż nie nudzilismy się w domu a przy okazji zahartowaliśmy ciało i aktywnie spedziliśmy czas. Wszyscy świetnie się bawiliśmy w Parku Rozrywki Loopys World na Bielanach, w kinie na najnowszych przygodach „Asterixa i Obelixa”, na wystawie klocków Lego we Wrocławiu oraz w Galerii 3D w Sky Tower, gdzie można było wykonać sobie zdjęcia stojąc na linie wśród wieżowców, walcząc na ringu lub nurkując pod wodą. Zabawy i radości nie było końca. Jedna grupa dzieci doskonaliła umiejętność jazdy na nartach- na stokach o różnym stopniu trudności. Slalom między tyczkami stał się dobrą okazją do nauki skrętu oraz sprawdzenia swoich możliwości, a pomiar czasu przejazdu -dał okazję do sprawdzenia postępów. „Saneczkarze” natomiast również uczyli się manewru skręcania, pokonując slalom i tor przeszkód, ale również budowali bazy, igloo...A wszystko to działo się w urokliwym i klimatycznym Zieleńcu, gdzie śniegu było pod dostatkiem i można było wykorzystać uroki zimy do uprawiania sportu i wesołej zabawy. Wszyscy przekonalismy się, że zima jest super! Moc atrakcji dostosowanych do wieku uczestników oraz intensywny program sprawił, iz dzieci ciekawie, a przede wszystkim aktywnie spedziły ten czas.  Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć:

1Chłopiec pozuje do zdjęcia pod wodą w Galerii 3 D.Dzieci jeżdżą na gokartach.Dziewczynka opala się, leży na śniegu.Chłopiec "walczy" z dinozaurem.Uczniowie oglądają film o przygodach Asterixa i ObelixaGrupa saneczkarzy na górce.Dzieci bawią się w basenie z kulkami w Parku Rozrywki.Uczeń leży pod walcem w galerii 3dChłopiec rozbija obraz w galerii 3DDziewczynki pozują na wyciągu kanapowym.Dzieci układają budowle z klocków lego.Dziewczynka walczy na ringu w galerii 3DDzieci pozują z ulepionym przez siebie bałwanem.Chłopcy pokonują na ślizgach tor przeszkód.Dziewczyny budują fortecę ze śniegu.Grupa narciarska stoi na stoku w Zieleńcu.Dziewczynka pozuje do zdjęcia z przestępcami w galerii 3D Dziewczynki oglądają wystawę klocków lego. Dzieci lepią iglooChłopcy lepią śnieżne kule. Układają je na sankach.Dziewczynka wjeżdża wyciągiem, orczykiem.Dzieci w nartach leżą na śniegu tworząc pociąg.Uczennica w nartach pozuje do zdjęcia.
We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.