Tel. 74 8 31 35 46
E-mail: sp9_dzierzoniow@wp.pl
Adres: 58-200 Dzierżoniów, ul. Kopernika 7

Dnia 10 marca w sali gimnastycznej naszej szkoły odbyła się niezwykła uroczystość. Wszyscy uczniowie, którzy brali udział w szkolnych konkursach i zawodach odebrali nagrody i pamiątkowe dyplomy z rąk Pani Dyrektor Wioletty- Uchman Chrząszcz. Liczba laureatów była imponująca. Mamy nadzieję, że odbiór nagrody w takich okolicznościach, był nie tylko wyróżnieniem dla laureatów ale również motywacją dla wszystkich do dalszej pracy i zachętą do udziału w przyszłych konkursach.

Całą galę uświetniła zaśpiewana przez pierwszoklasistów piosenka, której refren brzmiał :

 

„Gdy wierzysz w siebie, wszystko się uda, bo twoja wiara uczyni cuda.

Góry przenosi, głazy podnosi, skrzydeł dodaje, do nieba wznosi”.

 

Dyrekcja Szkoły i My- nauczyciele również wierzymy w naszych uczniów i życzymy dalszych sukcesów!

A oto fotorelacja z uroczystości i nagrodzeni uczniowie w klasach I-IV:

Konkurs plastyczny "Wspomnienie z wakacji"

Klasy I: miejsce I - Oskar Gawron 1c

Klasy II: miejsce I - Patrycja Pastuch 2a

Klasy III: miejsce I - Hanna Król kl. 3a

Wyróżnienia - Szymon Szot 1b, Lena Czwalińska 2a, Nela Zatorska 2c, Julia Złoczowska 3b,Wojciech Jankowski 3b

 

Konkurs plastyczny "Barwy jesieni"

klasy I: Miejsce I - Natalia Szlachta kl.1c, Wyróżnienia -  Lila Paraciej 1a, Sofiya Taustyka 1b

Klasy II: Miejsce I - Kasia Matuszak kl. 2c, Wyróżnienia - Natalia Kostrzewa 2a

Klasy III: Miejsce I -  Jaśmina Kucharczyk kl. 3a, Wyróżnienia - Oliwia Stokowska 3c, Lila Nosko klasa 3b

 

Konkurs plastyczny "Angielskie słówka"

I miejsce - Mia Mieszczak kl. 1c

II miejsce - Zofia Majchrzak kl. 1a

III miejsce - Franciszek Kwasiuk kl. 2b

 

Konkurs biblioteczny "Mój książkowy bohater"

I miejsce – Natalia Kostrzewa kl. 2a

II miejsce – Blanca Myślikowska kl. 2b

III miejsce – Marta Zienkiewicz kl. 3a

Wyróżnienie - Jakub Bałaziński kl. 2b

Wyróżnienie – Lila Paraciej kl. 1a

 

Konkurs na najpiękniejszą kartkę świąteczną w języku angielskim

I miejsce - Laylah Najman kl. 1c

II miejsce - Lila Paraciej kl. 1a

III miejsce - Zofia Butrym kl. 1a

 

Konkurs " Ozdoby bożonarodzeniowe"

Klasy I : I miejsce - Oleg Lustig klasa 1c, Wyróżnienia -  Anna i Julia Goławska klasa 1a

Klasy II : I miejsce - Nela Zatorska klasa 2c, Wyróżnienia - Julia Galej klasa 2a, Hanna Break klasa 2b

Klasy III : I miejsce - Brian Szykowny klasa 3b, Wyróżnienia - Anna Stetsenko klasa 3c, Jaśmina Kucharczyk klasa 3a

 Laureaci konkursu plastycznego pozują do zdjęcia. Obok pani dyrektor. Laureaci konkursu plastycznego pozują do zdjęcia - sześcioro dzieci.Laureatka pozuje do zdjęcia z nauczycielką języka angielskiegoLaureaci konkursu pozują z dyplomami w rękach, za nimi nauczyciel języka angielskiego.Dwie laureatki z klasy IV pozują do zdjęcia z dyplomami w rękach.Trzech laureatów konkursu stoi z dyplomami w rękach.Chłopiec z dziewczynka w strojach galowych trzymają dyplomy.Wszyscy laureaci pozują do zdjęcia.Laureaci konkursu Erasmus pozują do zdjęcia, dwóch nauczycieli i dyrektor.Laureaci konkursu plastycznego, nauczycielka i pani dyrektor.Uczniowie w strojach galowych śpiewają piosenkę pt. "Wiara w siebie"troje uczniów stoi z pania dyrektor, trzymaja dyplomy.Laureaci konkursu bożonarodzeniowego wraz z nauczycielką pozują do zdjęciaPani dyrektor i wicedyrektor wręcza nagrody laureatom konkursu plastycznegoTroje laureatów klasy IV pozują do zdjęcia z nagrodami.Laureat konkursu bibliotecznego pozuje do zdjęcia z organizatorką konkursuLaureaci konkursu " Zdrowo żyję" pozują do zdjęcia

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.