Tel. 74 8 31 35 46
E-mail: sp9_dzierzoniow@wp.pl
Adres: 58-200 Dzierżoniów, ul. Kopernika 7

Projekt eTwinning Easter around Europe realizowany od lutego do kwietnia 2021 roku przez uczniów klas 6a (Hania Kwitowska, Asia Gutkowska, Szymon Jaros, Blanka Brzezicka, Tajrisza Sochańska, Jakub Stawski, Mikołaj Madej i Paweł Hanak) i 6e (Oliwia Balak, Amelia Jaszecka, Julia Maciejewska, Roksana Bednarz) został nagrodzony Krajową Odznaką Jakości eTwinning. Uczniowie poznali wybrane kraje europejskie oraz tradycje wielkanocne w tych krajach, spotykali się online z rówieśnikami ze szkół partnerskich. Temat Wielkanocy okazał się ciekawym dla uczniów, ponieważ jest wiele ciekawych tradycji wielkanocnych, o których nie mieliśmy pojęcia. W czasie realizacji projektu powstały prezentacje, lekcje, karty pracy, książeczki elektroniczne z geograficznymi i wielkanocnymi zagadkami oraz książka kucharska z przepisami na pyszności wielkanocne z niemalże całej Europy. Wszystko to znajduje się na stronie internetowej projektu: https://etwinnning2021.wixsite.com/easteraroundeurope.
QL SP9 Dzow

 

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.