Tel. 74 8 31 35 46
E-mail: sp9_dzierzoniow@wp.pl
Adres: 58-200 Dzierżoniów, ul. Kopernika 7

W lipcu dotarła do nas kolejna dobra wiadomość z Krajowego Biura eTwinning - projekt realizowany przez klasę 4a z uczniami ze szkoły podstawowej z Lanškroun z Republiki Czeskiej "Funny Books" został nagrodzony Krajową Odznaką Jakości eTwinning. Gratulacje dla całej klasy, a szczególnie dla tych najbardziej zaangażowanych! Zapraszamy na stronę projektu: https://sp9poland.wixsite.com/funny-books

QL PL Funny Books

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.