Tel. 74 8 31 35 46
E-mail: sp9_dzierzoniow@wp.pl
Adres: 58-200 Dzierżoniów, ul. Kopernika 7

Akcja Przerwa na czytanie

 W środę 27.10.2021 nasza szkoła wzięła udział w II Międzynarodowej edycji VI Ogólnopolskiej "Przerwa na czytanie - bicie rekordu w czytaniu na przerwie". Wydarzenie odbyło się w ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych oraz kampanii społecznej Cała Polska czyta dzieciom.
Udział w biciu rekordu wzięła cała społeczność szkoły. 
 
Akcja polegała  na tym, że uczniowie i nauczyciele  przynieśli swoje ulubione książki, aby móc czytać na przerwie. Po biciu rekordu obiecaliśmy sobie, że będziemy częściej zaglądać do książek w czasie przerw. 
 
 
kolaż trzech zdjęć. Uczniowie siedzą na podłodze i czytają książki, zdjęcie podpisane - przerwa na czytanie , klasa 4akolaż siedmiu zdjęć, uczniowie siedzą przy ławkach i czytają książki, zdjęcie podpisane - przerwa na czytanie, klasa 6akolaż siedmiu zdjęć, uczniowie siedzą przy ławkach i czytają książki, zdjęcie podpisane - przerwa na czytanie, klasa 3akolaż trzech zdjęć, na jednym uczniowie siedzą na podłodze i czytają książki, na dwóch siedzą przy ławkach i czytają książki, zdjęcie podpisane - przerwa na czytanie, klasa 2ckolaż sześciu zdjęć, uczniowie siedzą przy ławkach i czytają książki, zdjęcie podpisane - przerwa na czytanie, klasa 2b
kolaż sześciu zdjęć, uczniowie siedzą przy ławkach i czytają książki, zdjęcie podpisane - przerwa na czytanie, klasa 2bkolaż czterech zdjęć, uczniowie siedzą przy ławkach i czytają książki, zdjęcie podpisane - przerwa na czytanie, klasa 3bkolaż trzech zdjęć, pani siedzi z przodu klasy i czyta książkę, uczniowie siedzą przy ławkach i słuchają, zdjęcie podpisane - przerwa na czytanie, klasa 1ckolaż trzech zdjęć, na jednym uczniowie siedzą na podłodze i podnoszą do góry swoje książki, na dwóch uczniowie siedzą przy ławkach i czytają książki, zdjęcie podpisane - przerwa na czytanie, klasa 3c
 
We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.