Tel. 74 8 31 35 46
E-mail: sp9_dzierzoniow@wp.pl
Adres: 58-200 Dzierżoniów, ul. Kopernika 7

W dniu 20.12.2022 roku o godzinie 11.30 uczniowie z klas I-III obejrzeli w kinie „Zbyszek” przygotowany przez Teatr Małego Księcia z Gorzowa Wielkopolskiego,
spektakl profilaktyczny pt. „PRZYGODY ZAZDROSNEGO LILIPUTKA”. Przedstawienie miało nie tylko bawić, ale także wzbudzić zainteresowanie teatrem i wpajać zasady dobrego wychowania i zachowania wśród grupy rówieśniczej. To sympatyczne, pełne wesołych scen przedstawienie, którego bohaterami są mieszkańcy pewnego Czarodziejskiego lasu, zwraca uwagę na problematykę uzależnień zarówno od popularnych używek jak i internetu, telefonu. Spektakl zwrócił uwagę dzieci na to, jak ważny jest szacunek dla innych, pomagał w zrozumieniu różnorodności charakterów i osobowości. Przedstawienie było w dużej mierze nastawione na interakcję z najmłodszymi widzami. Dzięki temu mieli oni szansę na aktywny udział w historii, a także lepsze utrwalenie nabytej wiedzy.

Na scenie przebrani aktorzy: Liliputek i Mrówka.Na scenie dwóch przebranych aktorów. W tle kolorowa sceneria: drzewo i dom.Dwóch przebranych aktorów Liliputek i pszczoła Bzy Bzy rozmawiają o uzależnieniu od telefonu.

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.