Tel. 74 8 31 35 46
E-mail: sp9_dzierzoniow@wp.pl
Adres: 58-200 Dzierżoniów, ul. Kopernika 7

W piątek 14 stycznia 2022 roku uczniowie klasy 7c, uczestniczący w projekcie eTwinning "Christmas all around the World" spotkali się online z uczniami ze Szkoły Podstawowej w Teresinie.
Podczas spotkania uczniowie przedstawili swoje działania zrealizowane podczas pracy nad projektem. Nasi uczniowie przedstawili Nową Zelandię, w tym tradycje bożonarodzeniowe oraz 
zrobioną przez naszych uczniów bezę Pavlova - ulubiony deser Nowozelandczyków. natomiast uczniowie z Teresina zaprezentowali swoje prace związane z Chorwację, którą wybrali podczas realizacji projektu. Na zakończenie uczniowie sprawdzili swoją wiedzę zdobytą podczas realizacji projektu i spotkania rywalizując w quizie kahoot.

SP9 Dzierżoniów SP Teresin

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.