Tel. 74 8 31 35 46
E-mail: sp9_dzierzoniow@wp.pl
Adres: 58-200 Dzierżoniów, ul. Kopernika 7

Uczniowie klas I-III, w ramach projektu "Zdrowo jem, więcej wiem", wykonali w domu plakaty pn.
"Dbam o zdrowie".
Wykorzystali przy tym zadaniau zdobyte dotychczas wiadomości oraz twórcze pomysły i własną
kreatywność.
Nie zapomnieli, że na masze zdrowie wpływa odpowiednie odżywianie bogate w witaminy, aktywnośc
fizyczna i hartowanie ciała oraz dbałość o higienę.
A oto laureaci konkursu:
I m - Franciszek Kwasiuk kl. 1b
II m - Apolonia Florczak kl. 2a
III m - Kornelia Woś i Jagoda Pocztarek kl. 3a
Wyróżnienia: Nikola Hojka, Karol Brzezicki, Nikodem Baszak.
Gratulujemy !!!!

Laureat pierwszego miejsca, chłopiec trzyma plakat, który zrobił.Laureatka drugiego miejsca, dziewczynka trzyma plakat, który zrobiła.Na tablicy wisi osiem prac, które zostały nagrodzone trzecim miejscem i wyróżnieniem.

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.