Tel. 74 8 31 35 46
E-mail: sp9_dzierzoniow@wp.pl
Adres: 58-200 Dzierżoniów, ul. Kopernika 7

SZKOLNY KONKURS POLONISTYCZNY "ZNAWCA BAŚNI"

Dnia 17 kwietnia 2023 roku odbyły się zmagania uczestników XXIII Konkursu Polonistycznego "ZNAWCA BAŚNI".

Zgłosiło się 20 uczniów z klas czwartych. Pytania składały się z 6 części. Były to różnorodne zagadnienia dotyczące baśni. Uczestnicy pracowali 45 minut. Za wszystkie prawidłowo udzielone odpowiedzi mogli uzyskać 67 punktów.

Komisja po sprawdzeniu wszystkich prac postanowiła przyznać:

I miejsce – Jagodzie Pocztarek z kl. 4a

II miejsce – Lilianie Zygadło z kl.4a

III miejsce – Emilii Dylikowskiej z kl.4c

Ponadto jury postanowiło wyróżnić: Zofię Wyrwas kl.4a , Sonię Plewak z kl.4a ,Tymona Kasprowicza z kl. 4a, Milenę Kosińską z kl.4b

Gratulujemy!!!

Uczennica wraz z nauczycielka otwiera pytania konkursowe.Uczniowie w strojach galowych rozwiązują zadania konkursowe.Uczniowie w strojach galowych rozwiązują zadania konkursowe.Uczniowie w strojach galowych rozwiązują zadania konkursowe.Uczniowie w strojach galowych rozwiązują zadania konkursowe.

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.