Tel. 74 8 31 35 46
E-mail: sp9_dzierzoniow@wp.pl
Adres: 58-200 Dzierżoniów, ul. Kopernika 7

Dnia 25 listopada 2021 roku w Szkole Podstawowej nr 9 im. Mikołaja Kopernika odbył się Szkolny Konkurs Wiedzy o Adamie Mickiewiczu ,, Szlakiem wieszcza narodowego”. Wzięło w nim udział 8 uczniów z klas ósmych .

Uczestnicy mieli do rozwiązania różnorodne zadania , za które mogli uzyskać 56 punktów. Na wykonanie mieli 60 minut.

Na prawidłowym przebiegiem czuwała Pani Alina Gołdon – Waszkiewicz.

Po sprawdzeniu wszystkich prac przyznano :

I miejsce – Lenie Kondej z kl.8a

II miejsce – Poli Kasprowicz z kl.8a

III miejsce – Amelii Wiankowskiej z kl.8d

Wyróżnienie: Mai Lisieckiej z kl.8c .

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Uczniowie siedzą przy stolikach, nauczycielka stoi trzymając w ręce kartkę. Nauczycielka tłumaczy uczniom zasady konkursu.Dwie dziewczynki rozmawiają między sobą, kilkoro uczniów patrzy na panią. Nauczycielka tłumaczy uczennicy zasady konkursu.uczniowie trzymają kartki i czytają pytania konkursowe. Obok ławek stoi nauczycielka i także czyta pytania.Ośmioro uczniów pochyla się nad kartkami z pytaniami konkursowymi. Zastanawiają się i piszą odpowiedzi.

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.