Tel. 74 8 31 35 46
E-mail: sp9_dzierzoniow@wp.pl
Adres: 58-200 Dzierżoniów, ul. Kopernika 7

21 listopada 2022 roku został przeprowadzony Szkolny Konkurs Wiedzy o Adamie Mickiewiczu ,, Szlakiem wieszcza narodowego". Uczniowie klas ósmych zmagali się z różnorodnymi zadaniami.

Nagrodzeni to:

I miejsce - Amelia Jaszecka z kl.8e

II miejsce - Hanna Najdek z kl.8a

III miejsce - Alicja Winiarska z kl.8b

Wyróżnienie- Małgorzata Gruna z kl.8a

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!!!

Czworo uczniów sierści przy stołach i pracują nad zadaniami.Uczennica stoi z nauczycielką. Uczennica otwiera kopertę z pytaniami. Przy stoliku jedna uczennica patrzy na nie, odwrócona plecami do osoby robiącej zdjęcie.

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.