Tel. 74 8 31 35 46
E-mail: sp9_dzierzoniow@wp.pl
Adres: 58-200 Dzierżoniów, ul. Kopernika 7

Uczniowie uczestniczący w projekcie Erasmus+ „Young Scientists Discover the World” 2 marca poznali kraje szkół partnerskich - Grecję, Hiszpanię i Włochy,  podczas kolejnego video spotkania z rówieśnikami uczestniczącymi w projekcie.

Do spotkania uczniowie przygotowywali się dużo wcześniej, ponieważ musieli samodzielnie wykonać prezentację multimedialną o swoim kraju, a następnie nauczyć się zaprezentować ją podczas spotkania ze szkołami partnerskimi. Nasi czwarto i piątoklasiści poradzili sobie wspaniale.

Kolejny etap projektu to poznanie miejscowości szkół partnerskich. Uczniowie już przygotowują prezentację o Dzierżoniowie i okolicach.

GreeceGreeceItalykahootParticipantsPolandPoland front pagePoland GrzesiekPOland JanekPoland JuliaPoland JulitaPoland riversPoland ZosiaSpain  

 

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.