Tel. 74 8 31 35 46
E-mail: sp9_dzierzoniow@wp.pl
Adres: 58-200 Dzierżoniów, ul. Kopernika 7

Dnia 25.10.2021 uczniowie klasy 3c wzięli udział w warsztatach z kodowania zorganizowanych w ramach Tygodnia Kodowania, które odbyły się w Zespole Szkół Nr 1. Warsztaty były współfinansowane ze środków Gminy Miejskiej Dzierżoniów.
Uczniowie poprzez zabawę uczyli się programowania, kodowania, poszerzali umiejętności logicznego myślenia, zdobyli wiedzę na temat Układu Słonecznego, a przede wszystkim świetnie się bawili. Na zakończenie otrzymali słodki poczęstunek i cudowny prezent - robota, który zostanie wykorzystany do pogłębiania już zdobytej wiedzy.
Organizatorom dziękujemy za świetne warsztaty, a uczniom Zespołu Szkół Nr 1, którzy z nami pracowali wystawiamy ocenę 6+. Brawa dla wszystkich!!!

 

Kolaż zdjęć. Dzieci wykonują zadania z kodowania.Kolaż zdjęć. Dzieci wykonują zadania z kodowania.Kolaż zdjęć. Dzieci wykonują zadania z kodowania.Kolaż zdjęć. Dzieci wykonują zadania z kodowania.Kolaż trzech zdjęć. Plakat - podziękowanie dla uczniów klasy 3c za udział w warsztatach kodowania. Plakat promujący warsztaty kodowania. Grupa dzieci trzymających plakat, na którym jest robot.

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.