Tel. 74 8 31 35 46
E-mail: sp9_dzierzoniow@wp.pl
Adres: 58-200 Dzierżoniów, ul. Kopernika 7

15 listopada 2023 r. grupa uczniów z kl. 1 – 3 wzięła udział w zajęciach w Bibliotece Miejsko-Powiatowej w Dzierżoniowie „O polskich poetach - Julian Tuwim”. Uczniowie oglądali prezentację multimedialną o poecie Julianie Tuwimie, a także wysłuchali kilku wierszy poety. Wzięli udział w zajęciach plastycznych i świetnie się bawili odgrywając scenki inspirowane wierszem pt „Rzepka”.

Przy dwóch stołach siedzi szesnastoosobowa grupa uczniów. Pani bibliotekarka stoi przy tablicy multimedialnej, na której widoczna jest prezentacja. Dzieci patrzą w stronę tablicy, są skupione i zainteresowane. Obok tablicy widoczne są regały z książkami.Na zdjęciu widoczna jest siódemka dzieci, które stoją i mają na głowach papierowe maski.  Szóstka dzieci stoi jeden za drugim i trzymają się za ramiona. Jedna dziewczynka stoi przed pierwszym chłopcem i ma zawieszoną na szyi dużą  ilustrację rzepki. Chłopiec ciągnie za ilustrację rzepki. W tle widoczne są regały z książkami.

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.