Tel. 74 8 31 35 46
E-mail: sp9_dzierzoniow@wp.pl
Adres: 58-200 Dzierżoniów, ul. Kopernika 7

31 stycznia 2023 roku Pani Alina Gołdon - Waszkiewicz wraz z uczniami klasy 7a, 6a, 7e oraz rodzicami  była w Operze Wrocławskiej na "Skrzypku na dachu"  w ramach innowacji pedagogicznej "Spotkania z kulturą".   Był to czas niezapomnianych przeżyć.

Cztery uczennice, dwóch uczniów, wychowawca i troje rodziców stoją między siedzeniami w operze.uczniowie siedzący na widowni operywnętrze opery, balkonyUczniowie z opiekunami w holu opery.

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.