Tel. 74 8 31 35 46
E-mail: sp9_dzierzoniow@wp.pl
Adres: 58-200 Dzierżoniów, ul. Kopernika 7

Dzieci, które na aukcjach WOŚP wylicytowały wizytę w salonie optycznym 07.02.23 odwiedziły Optyka na Świdnickiej. Dzięki uprzejmości właścicieli uczniowie mogli zapoznać się z tajnikami zawodu optometrysty a nawet skonstruować swoje własne okulary. Była to nauka przez praktykę oraz świetna zabawa. Dziękujemy Annie i Sławomirowi Minkina za zorganizowanie tego wyjątkowego dnia i za wielkie serca.

Opis zdjęć:
1. 4 uczniów i 3 osoby dorosłe stoją przed salonem optycznym. W tle widać szyld z napisem "Optyk na Świdnickiej".
2. 2 uczniów siedzi w gabinecie optometrysty. Jeden z nich siedzi na fotelu a drugi na krześle. Optometrysty tłumaczy chłopcom tajniki swojego zawodu.

Czworo uczniów i trzy osoby dorosłe stoją przed salonem optycznym. W tle szyld z napisem "Optyk na Świdnickiej".Dwoje uczniów siedzi w gabinecie optometrysty. Jeden z nich siedzi na fotelu, a drugi na krześle. Optometrysta tłumaczy chłopcom tajniki swojego zawodu. Obok nich sprzęt do badania wzroku.

 
We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.