Tel. 74 8 31 35 46
E-mail: sp9_dzierzoniow@wp.pl
Adres: 58-200 Dzierżoniów, ul. Kopernika 7

Nasza szkoła wzięła udział w zbiórce suchej karmy dla kotów wolno żyjących na terenie naszego powiatu. Uczniowie okazali ogromne serce i zaangażowanie za co serdecznie dziękujemy. Szczególnie jesienią i zimą los kotów nie jest nam obojętny. Całą akcją kierował Samorząd Szkolny.

trzy uśmiechnięte dziewczynki, a przed nimi zebrana w szkole karma dla kotówtrzy uśmiechnięte dziewczynki trzymają karmę i mają kciuki do góry, a przed nimi zebrana w szkole karma dla kotów

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.