Tel. 74 8 31 35 46
E-mail: sp9_dzierzoniow@wp.pl
Adres: 58-200 Dzierżoniów, ul. Kopernika 7

wosp

Miło nam poinformować, że klasy młodsze dołożyły swoją cegiełkę na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w kwocie 3962 zł 36 gr.

Stało się to możliwe dzięki ogromnemu zaangażowaniu Rodziców i Uczniów klas I-III, którzy przygotowali na kiermasze rozmaite wspaniałości. 

Było pysznie, wesoło i bardzo pomysłowo :)

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w akcję. Pomaganie przynosi wiele satysfakcji i radości ale również uczy wrażliwości. Wierzymy, że ta nasza „cegiełka” zmieni choć trochę świat na lepszy!

 

Uczniowie klasy 1c wspierają WOŚP, przygotowali stoisko ze słodkościami.Dzieci  z klasy 3b sprzedają ciasta i inne słodkości.Dzieci z klasy 3b uczestniczą w sprzedaży przekąsek z okazji WOŚP. Ciasta, dzieci sprzedające ciasta.

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.