Tel. 74 8 31 35 46
E-mail: sp9_dzierzoniow@wp.pl
Adres: 58-200 Dzierżoniów, ul. Kopernika 7

10 listopada uczniowie klas 6c i 7b wraz z wychowawcami wybrali się na wycieczkę turystyczno-krajoznawczą do Ślężańskiego Parku Krajobrazowego. Wyprawę na szczyt Ślęży rozpoczęliśmy od Przełęczy Tąpadła, z której ruszyliśmy żółtym szlakiem prosto na szczyt . Naszej wędrówce towarzyszyła piękna, jesienna, słoneczna pogoda. Po dwugodzinnym spacerze dotarliśmy na szczyt Ślęży, gdzie urządziliśmy sobie ognisko i wspólne pieczenie kiełbasek. Uczniowie poznali również historię tego ciekawego miejsca.Obowiązkowym punktem naszej wycieczki była wieża widokowa, ze szczytu której podziwialiśmy panoramę Ślężańskiego Parku Krajobrazowego. Uczniowie wrócili z wycieczki szczęśliwi, zadowoleni i bardzo zmęczeni.:)

Opisy do zdjęć

zdjęcie 1 Zdjęcie grupowe uczniów na schodach przez kościołem na Ślęży

Zdjęcie 2 Ognisko i wspólne pieczenie kiełbasek.

Zdjęcie 3 Zdjęcie przedstawia kościół na Ślęży

Zdjęcie grupowe uczniów na schodach przez kościołem na Ślęży.Ognisko i wspólne pieczenie kiełbasekZdjęcie przedstawia kościół na Ślęży

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.